Přístupnost*

Poznámky k verzi Adobe® AIR® 1.5.2 pro uživatele prostředí Adobe AIR

Datum vydání: 7/30/2009

Tento dokument obsahuje systémové požadavky, pokyny k instalaci, známé potíže a další informace o použití prostředí AIR 1.5.2. Další informace naleznete v poznámkách k verzi Adobe AIR 1.5.1.

Systémové požadavky

Systémové požadavky prostředí Adobe AIR naleznete na webu http://www.adobe.com/cz/products/air/.

Nové funkce ve verzi AIR 1.5.2

Adobe AIR 1.5.2 je aktualizace prostředí Adobe AIR a sady SDK. Aktualizace zahrnuje zvýšenou spolehlivost, kompatibilitu a zabezpečení. Je doporučena pro všechny uživatele prostředí AIR. Aplikace prostředí AIR, vyvinuté pro předchozí verze prostředí AIR, mohou pracovat s touto aktualizací bez nutnosti jejich aktualizace.

Instalační program aplikací prostředí AIR byl vylepšen. Pokud je aplikace podepsána zřetězeným certifikátem, je část zobrazující identitu vydavatele zjednodušena.

Instalace prostředí Adobe AIR

Další informace k instalaci prostředí AIR naleznete v poznámkách k verzi AIR 1.5.1 nebo na stránce http://go.adobe.com/kb/ts_kb403150_en-us (stránka může být v angličtině).

  • Systém Linux: Přestože 64bitový systém Linux není oficiálně podporován, je možné jej použít po nainstalování 32bitových závislostí. Příslušné informace naleznete zde: http://kb2.adobe.com/cps/408/kb408084.html

Instalace aplikací prostředí AIR

Další informace o instalaci aplikací prostředí AIR naleznete v poznámkách k verzi AIR 1.5.1.