Přístupnost*

Poznámky k verzi pro uživatele běhového prostředí Adobe AIR 2.0.3

Datum vydání: 10. 8. 2010

O prostředí Adobe AIR


Běhové prostředí Adobe® AIR® je využíváno mnoha oblíbenými aplikacemi, včetně přehrávačů videa, podnikových aplikací, her a nástrojů pro zvýšení produktivity.

Změny v prostředí AIR 2.0.3


Prostředí Adobe AIR 2.0.3 představuje aktualizaci běhového prostředí Adobe AIR. Tato aktualizace se vyznačuje vyšším výkonem, spolehlivostí, kompatibilitou a zabezpečením. Je doporučena pro všechny uživatele prostředí AIR.

Aplikace AIR vytvořené pro předchozí verze běhového prostředí AIR nevyžadují žádnou aktualizaci a budou s touto aktualizací fungovat.

Vývojáři mohou další podrobnosti o této verzi najít v Poznámkách k verzi pro vývojáře běhového prostředí Adobe AIR 2.0.3*. Poznámky k předchozím verzím prostředí AIR jsou dostupné na stránce poznámek k verzím běhového prostředí AIR 2.

Systémové požadavky


Aktuální systémové požadavky běhového prostředí Adobe AIR naleznete zde: http://www.adobe.com/cz/products/air/systemreqs/

Odstraňování problémů s instalátory prostředí AIR


Prostudujte si prosím následující technické poznámky obsahující informace o odstraňování problémů s instalátorem:

http://kb2.adobe.com/cps/403/kb403150.html*

Záznamy instalátorů pro instalaci aplikací a prostředí AIR 2


V prostředí AIR 2 jsou standardně vytvářeny záznamy s informacemi o instalaci v souboru záznamu. Tento soubor je v systémech Linux a Windows pojmenován jako Install.log. V systému Mac OS je pojmenován jako system.log. Tento soubor záznamu je kumulativní, což znamená, že nový záznam je připojen na konec stávajícího souboru záznamu, a to při každém úspěšném i neúspěšném pokusu o instalaci nebo aktualizaci běhového prostředí nebo aplikace AIR. Velikost souboru záznamu je omezena na 0,5 MB a při překročení této velikosti bude soubor zkrácen.

Umístění tohoto souboru se liší v závislosti na platformě: