Erisilebilirlik

Adobe AIR 2.0.3 kullanıcıları için sürüm notları

Sürüm tarihi: 10.08.2010

Adobe AIR Hakkında

Adobe® AIR® çalışma zamanı; video oynatıcılar, kuruluş uygulamaları, oyunlar ve üretkenlik araçları gibi birçok popüler masaüstü uygulamasını destekler.

AIR 2.0.3 sürümündeki değişiklikler

Adobe AIR 2.0.3, Adobe AIR çalışma zamanına yapılan bir güncellemedir. Bu güncelleme; gelişmiş performans, güvenilirlik, uyumluluk ve güvenlik sağlar. Tüm AIR kullanıcılarına önerilir.

AIR'in önceki sürümleri için geliştirilen AIR uygulamalarının, bu güncellemeyle çalışmak üzere güncellenmesi gerekmez.

Geliştiriciler, Adobe AIR 2.0.3 Geliştirici Sürüm Notları*'nı okuyarak bu sürüm hakkında daha fazla ayrıntı edinebilir. AIR'nin önceki sürümlerine yönelik sürüm notları Adobe AIR 2 sürüm notları sayfasında bulunabilir.

Sistem gereksinimleri

Geçerli Adobe AIR sistem gereksinimleri için şu adresi ziyaret edin: http://www.adobe.com/tr/products/air/systemreqs/

AIR Yükleyicileri Sorun Giderme

Yükleyicide sorun gidermek için şu teknik nota bakın:

http://kb2.adobe.com/cps/403/kb403150.html*

AIR 2 uygulaması ve çalışma zamanı yüklemesi için yükleyici günlükleri

AIR 2'de, yükleme günlükleri varsayılan olarak bir günlük dosyasında oluşturulur. Dosya, Linux ve Windows'ta "Install.log" olarak adlandırılır. Dosya, Mac OS'de "system.log" olarak adlandırılır. Bu günlük dosyası, AIR çalışma zamanını veya bir AIR uygulamasını yüklemeye veya güncellemeye yönelik yapılan deneme başarılı ya da başarısız olduğunda, varolan günlük dosyasının sonuna yeni bir günlüğün eklendiği anlamına gelir. Günlük dosyasının boyutu 0,5 MB ile sınırlıdır ve bu boyut aşıldığında küçültülür.

Bu dosyanın konumu platformdan platforma değişir.