Přečtěte si, jak začít pracovat s nástrojem Adobe Acrobat Sign

Služba Adobe Acrobat Sign pro přenosná zařízení je ideálním nástrojem pro zahájení a správu pracovních postupů podpisu i pro osobní získávání elektronických podpisů od klientů nebo zákazníků. Aplikaci Adobe Acrobat Sign můžete použít pro:

 • Podepsání dokumentů a odeslání k podpisu

 • Získání podrobných informací o pracovních postupech pro podepisování, například informacích o právě podepsaných, nevyřízených a odmítnutých dokumentech.

 • Prohledávání úložiště souborů a zobrazení protokolů auditu.

 • Spolupráci se službami cloudových úložišť třetích stran, jako jsou Dropbox, Disk Google atd.

 • Práci se soubory offline (pouze iOS).

 • Hromadné podepisování a získání podpory podnikové mobilní správy (pouze Android).

Z obchodu Apple store nebo Google Play si musíte stáhnout a nakonfigurovat bezplatnou mobilní aplikaci Adobe Acrobat Sign. Jakmile se přihlásíte k odběru služby, můžete podepisovat dokumenty a odesílat je k podpisu.

../_images/homeui.png

Přihlášení

Aplikace Adobe Acrobat Sign vyžaduje u většiny funkcí, včetně přístupu k online dokumentům, abyste byli připojeni k síti. Postup přihlášení:

 1. Otevřete aplikaci a zadejte na stránce přihlášení svou e-mailovou adresu.

 2. Klepněte do pole hesla a zadejte heslo.

 3. Pokud se obrazovka změní podle zadané e-mailové adresy, vyberte metodu ověření nebo zadejte svoje ID a heslo. Další podrobnosti naleznete níže v části Několik pracovních postupů přihlášení.

../_images/sign-in.png

Několik pracovních postupů přihlášení

Služba Adobe Acrobat Sign podporuje několik pracovních postupů přihlášení a typů přihlašovacích údajů na základě domény e-mailové adresy uživatele. Většina uživatelů má pouze jedny přihlašovací údaje a zobrazí se jim tedy pouze jedna série obrazovek. Uživatelům se však mohou zobrazit různá zobrazení přihlašovacích údajů. Služba Adobe Acrobat Sign podporuje následující metody ověřování a postup přihlášení se může u jednotlivých typů mírně lišit:

 • Adobe Acrobat Sign ID: Zadejte e-mail a heslo do služby Adobe Acrobat Sign.

 • Adobe ID: Zadejte svou e-mailovou adresu Adobe, klepněte na Účet společnosti nebo školy a poté zadejte uživatelské ID a heslo. Poté postupujte podle pracovního postupu ověřování a přihlášení dokončete. Pamatujte si, že výběr profilu se může u různých typů „Adobe ID“ lišit.

 • Jednotné přihlašování (SSO): Zadejte svůj e-mail a poté zadejte uživatelské jméno a heslo poskytnuté vaší organizací.

../_images/adobesignin.png

Odhlášení

Odhlášením vypnete přístup k online dokumentům a pracovním postupům. Chcete-li se odhlásit, klepněte na možnost Nastavení > Odhlásit se.